Gwarantujemy rzetelność
i odpowiedzialność w prowadzeniu
spraw naszych Klientów.
Zakres usług
Cennik
Kontakt

O Firmie

Wśród wielu firm działających na polskim rynku, FK GROUP wyróżnia się sposobem działania, zorientowanym na potrzeby Klienta. Nasi Klienci traktowani są indywidualnie wsłuchujemy się w ich oczekiwania i razem z Nimi rozwiązujemy Ich problemy. Dzięki temu, aktywnie wspieramy Klienta w jego działaniach biznesowych. Nasi klienci przekazując nam swoje dokumenty
a często i informacje biznesowe mogą liczyć na pełną dyskrecję
i zaufanie. W naszej pracy liczy się przede wszystkim dobro naszego Klienta. Nie zapominamy jednak, aby świadczone przez nas usługi wykonywane były zawsze rzetelnie i starannie.

Do rozliczeń finansowych wykorzystujemy możliwie najnowsze narzędzia informatyczne, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszych usług i na poziom zadowolenia naszych klientów.
Ofertę naszego biura księgowego adresujemy do osób, które chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy
i jednocześnie bezpiecznie i bezstresowo prowadzić interesy zostawiając rozliczenia profesjonalistom.

Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno spółki prawa handlowego, jak też  małe jednoosobowe firmy. Świadczymy nasze usługi także dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Biuro rachunkowe FK GROUP posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych jak również uproszczonych ewidencji księgowych (takich jak KPiR, ryczałt). Usługi księgowe ubezpieczone są od odpowiedzialności cywilnej w zakresie usług rachunkowo-księgowych.
Jesteśmy firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań  Klientów. Stale współpracujemy ze specjalistami
z różnych dziedzin m.in. z zakresu rachunkowości, prawa, ubezpieczeń czy systemów informatycznych.
Dla firm rozpoczynających z nami współpracę proponujemy 50 % upustu na usługi księgowe przez okres trzech pierwszych miesięcy oraz pomoc w rejestracji podmiotu dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą GRATIS (dotyczy tylko jednoosobowych działalności gospodarczych) więcej
© Wszelkie prawa zastrzeżone FKGROUP  2020 r. serwisy WWW